KILKA SŁÓW O KANCELARII

Adwokat Beata Kapała

Jestem adwokatem. Absolwentką prawa na Uniwersytecie Wrocławskim oraz zarządzania małymi i średnimi przedsiębiorstwami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, jak też certyfikowanym mediatorem. Kancelarię prowadzę od 2016 r., do 2022 r. jako radca prawny, a aktualnie jako adwokat.

Od początku swojej pracy zawodowej współpracuję z biznesem, przede wszystkim w zakresie branży budowlanej oraz gier komputerowych i IT. Doświadczenie zdobywałam również w kancelariach prawnych we Wrocławiu i Krakowie.

Co mnie wyróżnia?

Każda sprawa, którą przyjmuję jest dla mnie ważna, do każdej podchodzę indywidualnie. Pozwala to na opracowanie przemyślanej strategii i świadczenie najwyższej jakości obsługi prawnej.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w pracy z biznesem, w tym jako in-house, jak też wykształceniu ekonomicznym, podchodzę do pomocy prawnej dla biznesu całościowo, a moje doradztwo uwzględnia zrozumienie dla potrzeb biznesowych przedsiębiorców.

Czego u mnie nie otrzymasz, a na co możesz liczyć?

Nie otrzymasz gołosłownych zapewnień i pustych frazesów. W swojej pracy cenię szczerość wobec Klientów, ponieważ kluczem do dobrej współpracy adwokata z klientem jest zaufanie.

Bez wahania przedstawiam Państwu dostrzeżone zagrożenia, nie cukruję rzeczywistości i nie obiecuję rzeczy niemożliwych, ale przedstawiam możliwości i perspektywy, które pozwolą Państwu na wybór najlepszych i najbardziej optymalnych rozwiązań prawnych i biznesowych.

Potrzebujesz pomocy lub konsultacji?

Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

© 2023 Kancelaria Adwokacka Adwokat Beata Kapała. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Agencja kreatywna Tadamart