Monety - Prawnik Nowy SączŚwiadczymy usługi z zakresu prawa gospodarczego

Oferujemy wsparcie prawnika dla przedsiębiorców w prowadzonych przez nich działalnościach gospodarczych. Nasza Kancelaria Radcy Prawnego świadczy pomoc w bieżących problemach prawnych przedsiębiorstwa. Doradzamy przy zawieraniu transakcji handlowych, wskazujemy ewentualne zagrożenia wynikające z umowy, windykujemy należności. Udzielamy konsultacji w zakresie prawa pracy i prawnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej.

W obecnych realiach rynkowych przed przedsiębiorcą postawionych jest szereg wyzwań, które coraz częściej w bieżącej działalności wymagają pomocy profesjonalnego prawnika. Nasza Kancelaria prawna oferuje przedsiębiorcom wszechstronną pomoc prawną. Już na etapie rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej warto zasięgnąć porady prawnej prawnika w zakresie formy dogodnej dla jej prowadzenia. Radca prawny doradzi Państwu w zakresie najbardziej optymalnej dla Państwa formy organizacyjnej, wskaże korzyści oraz ewentualne zagrożenia, czy też utrudnienia wynikające z planowanego wyboru.

Na etapie prowadzenia przedsiębiorstwa oferujemy obsługę prawną polegającą na bieżącym wsparciu, w szczególności w kontekście przygotowania regulaminów, opracowania wzorców umownych, jak i negocjacji zapisów umownych w zawieraniu transakcji handlowych, zagadnieniach prawa pracy. Opieka radcy prawnego nad prowadzoną działalnością pozwala na zminimalizowanie ryzyka prowadzonej działalności i zabezpieczenie interesów klienta w przypadku powstania konfliktu z kontrahentem. W przypadku zaległości w płatnościach kontrahentów oferujemy usługi windykacji należności na drodze przedsądowej, jak również w ramach reprezentacji sądowej i w postępowaniu egzekucyjnym.