prawo spółekŚwiadczymy usługi z zakresu prawa spółek

Nasza Kancelaria Radcy Prawnego specjalizuje się w prawie spółek handlowych. Doradzamy Klientom na każdym etapie działalności – od momentu zakładania spółki, pomagamy wybrać najkorzystniejszą formę prawną dla planowanej działalności, a następnie m.in. sporządzić umowę/statut i przygotować niezbędne dokumenty. Doradzamy również na etapie prowadzenia spółki poprzez bieżącą pomoc i opiekę prawną, a także na etapie jej restrukturyzacji lub likwidacji.

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Kapała oferuje pomoc przedsiębiorcom chcącym podjąć działalność w formie spółki prawa handlowego lub też taką działalność już prowadzą. Klientom rozważającym wybór formy działalności radca prawny doradzi najkorzystniejszą dla nich formę działania, przedstawi korzyści i zagrożenia związane z wyborem określonego typu spółki, jak również charakterystykę prawną działalności oraz wiążące się z tym ewentualne obowiązki. Nasza Kancelaria prawna pomoże Państwu w stworzeniu odpowiedniej umowy lub statutu, jak również w przygotowaniu pozostałych niezbędnych do rejestracji dokumentów.

Dla klientów działających już w ramach spółek prawa handlowego oferujemy pomoc i opiekę w bieżącej działalności, porady prawne, jak i monitorowanie obowiązków wynikających z działania w określonej formie prawnej. Doradzamy również w przekształceniach spółek prawa handlowego w inne formy działalności, jak również w przekształceniach jednoosobowych działalności gospodarczych lub spółek cywilnych w spółki prawa handlowego.